У ННІ ПУДС відбулося вручення подяк викладачам та студентам Інституту

28 травня 2026 року на черговому засіданні Вченої ради Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київський національний університет імені Тараса Шевченка було вручено подяки в.о. ректора Університету Валерія Володимировича Копійки за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти, науки та підготовку майбутніх фахівців у сфері публічного управління.
Відзнаки отримали науково-педагогічні працівники Інституту:
- Наталія Ларіна - доцент Кафедра публічної політики КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент;
- Yuriy Ruban - завідувач Кафедра державного управління ННІ ПУДС КНУТШ, кандидат технічних наук;
- Запорожець Тетяна Володимирівна - професор Кафедра глобальної та національної безпеки, доктор наук з державного управління, доцент;
- Daria Niamtsu-Likarchuk - доцент Кафедра євроінтеграційної політики, кандидат політичних наук, доцент;
- Дудко Ірина Дмитрівна - професор Кафедра парламентаризму, доктор політичних наук, професор.
Також під час засідання за активну участь у житті Інституту та допомогу в організації проведення Загальноуніверситетського Дня відкритих дверей «КНУ ЕКСПО 2026» подяками директора Інституту Лариса Комаха були відзначені студенти 1 курсу ОП «Урядування у сфері національної безпеки» та ОП «Урядування у публічній сфері»:
- Радченко Олександра Антонівна
- Мазур Ольга Костянтинівна
- Василюта Вероніка Сергіївна
- Сіганевич Анетта В’ячеславівна
- Гречка Вікторія Сергіївна
Щиро вітаємо наших колег і студентів із заслуженим визнанням! Саме завдяки вашій відповідальності, ініціативності та відданості своїй справі ННІ ПУДС продовжує розвиватися, формуючи сильну академічну спільноту.
Бажаємо нових професійних здобутків, натхнення, успішної реалізації наукових і освітніх ініціатив та подальших досягнень на благо української освіти й держави!